Competitie

mei 2019

dinsdag 7 mei 2019
vrijdag 10 mei 2019
zaterdag 11 mei 2019
zondag 12 mei 2019
dinsdag 14 mei 2019
vrijdag 17 mei 2019
zaterdag 18 mei 2019
zondag 19 mei 2019
dinsdag 21 mei 2019
vrijdag 24 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:00VAN POLANEN 1-MATTEMBURGH 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
18:30SMASH BOZ 1-VAN POLANEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00SMASH BOZ 3-VAN POLANEN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00VAN POLANEN 1-ZUNDERT 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 34Stand
19:00VAN POLANEN 2-DE VIJFHUIZEN 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 34Stand
19:00VAN POLANEN 1-DASH '35 1Kunstgras
zaterdag 25 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 76Stand
14:00VAN POLANEN 1-DINTELOORD 2Kunstgras
zondag 26 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 45Stand
09:00VIERHOEVEN 1-VAN POLANEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 32Stand
09:00DE VIJFHUIZEN 1-VAN POLANEN 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 28 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 36Stand
09:00VAN POLANEN 1-KLAASWAAL 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 2Stand
09:00VAN POLANEN 2-STEENBERGEN 2Kunstgras
vrijdag 31 mei 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:00VAN POLANEN 1-OUDENBOSCH 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00DINTELOORD 1-VAN POLANEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 10Stand
19:00VAN POLANEN 1-ETTEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00PRINSENBEEK 6-VAN POLANEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 34Stand
19:00VAN POLANEN 2-DE ZOOM 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 34Stand
19:00VAN POLANEN 1-RIJSBERGEN 1Kunstgras